ProdejciAdmiral Aqua Spa jsou velmi vyhledávané vířivky, kvůli jejich reálné ceně a vysoké kvalitě.

 PartneřiAdmiral Aqua patří na světě nejvíce mezi nejprestižnější značky v oboru jaccuzi. S nejspolehlivějším operačním systémem Balboa a nejsilnější a nejkrásnější skelety značky Aristech.

Vířivé vany - vířivky Admiral Aqua

 

Značkové vířivky Admiral Aqua vynikají především svoji spolehlivostí, nejmodernějším designem a velmi vysokou kvalitou zpracování a to především díky použitému ovládacímu zařízení BALBOA, jenž je v současnosti nejlepší řídící jednotkou pro vířivé vany z USA. BALBOA kontrol systém s nerezovým topením využívají jen ty nejrenomovanější firmy vyrábějící vířivky, mezi něž patří i Admiral Aqua.

 

Velmi důležité je použité nerezové topení, ze zkušeností s prodejem vířivek od jiných firem, jenž mají plastové topení, víme, že plastové topení odchází a netopí tak dobře jako nerezové topení.

 

Další předností Admiral Aqua je design skeletů a to díky opět nejrenomovanějšímu výrobci skeletů Americké firmě Aristech Acrylics, jenž dává na skelety 5 let záruku, skutečně jde o nejlepší vyráběné skelety s nejmodernějším designem a použitými výrobními technologiemi.

 

Použité otryskování vířivek je vysoce kvalitní, přičemž nejvíce se využívá rotačních trysek, jenž Vám udělají přerušovanou pulsní masáž o síle průměru vodního proudu 3cm. Pokud máte do zad 12 bodových trysek a srovnáte pulsní proud 12 rotačních trysek o cca 3 cm průměru, pak Vám masáž díky pulsním rotačním tryskám udělá větší práci - rozuměno rychlejší relaxace svalstva a masáž je příjemnější než ostré bodové proudy do zad.

 

Nerez trysky versus chromové trysky. V základní výbavě Admiral Aqua dodává plastové trysky, jenž jsou "na věky". Pokud máte zájem o hezký design pak za příplatek je možné osadit vířivku nerezovými tryskami, jenž jsou také "na věky". Lidé si často myslí, že chromové a nerezové trysky jsou to samé, ale dochází zde k zásadnímu rozdílu. Chromové trysky se používají v koupelnových vanách, kde není použita bazénová chemie jako ve vířivkách. Pokud si koupíte venkovní vířivku s chromovými tryskami, tak díky používání bazénové chemie na úpravu vody máte za rok po hezkých tryskách - chrom se oloupe atd. Proto Admiral Aqua používá silné nerez opláštění trysek, jenž nepodléhá změně díky bazénové chemii.

 

Izolace - díky dalo by se říci dokonalému řešení trojité izolace vířivky pomocí Japonské CFC FOAM technologii získáváte úsporu na energii do ohřevu vody. Skelety jsou obaleny cca 10cm CFC foam Japan mimo trubky, aby v případě potřeby byl možný bezproblémový zásah autorizovaného technika. Mezi CFC pěnou a kabinetem vířivky jsou umístěny motory a veškeré technologie, jenž topí. Aby se využila toto teplo, tak kabinet je tříplášťový (z venku vidíte PVC v designu dřeva s veškerými výhodami PVC, na PVC je nalepena 2cm vrstva polystyrenu v dřevěném obložení překrytém originální thermo izolační hliníkovou folií s odrazem tepla do vířivky. Máme odzkoušeno, že při teplotě vody 39 stupňů Celsia a okolní teplotě cca 10 stupňů Celsia při zakrytované vířivce thermokrytem Vám za 12 hodin teplota vody poklesne jen o 0,5 stupně Celsia!!! Což se nám u jiných vířivek dosáhnout tak oslnivé úspory energie a zachování teploty vody nepodařilo. Thermo kryt je opět velmi silně zaizolován.

 

Mezi další výhody patří kvalitní dvojí filtrace. LED podsvícení - pro velmi kvalitní chemoterapii. Jednotka pro aromaterapii s vysokým výkonem sání a uvolňování aroma přes vzduchové trysky přímo do vířivky. JBL AUDIO MARINE SYSTÉM s POP UP reproduktory - vířivky admirál Aqua jsou vybaveny profesionální audio systémem o jedné z nejrenomovanějších profi audio firem JBL . Řada doplňků jenž je možno přiobjednat jako polohovatelný osvícený slunečník, držák (zábradlí ) pro jednoduché nastupování - vhodné pro seniory, zdvih thermokrytu, stolek na občerstvení atd.

 

Díky vysoké kvalitě a velmi příznivé ceně si vířivky Admirtal Aqua našli přes více než 8000 spokojených klientů a věříme, že oslovili i Vás a rozšíříte řady našich spokojených klientů po celé světě.

 

ModelyAdmiral Aqua se v současné době skládá z 12 různých modelů. Každý model má svou vlastní unikátní konfiguraci. Rozdíl v konstrukci vany je v počtu míst, typu trysek, počtu paprsků, velikosti a v možnostech.

 

 
MasážeDůležité masážní body v lidském těle.