ProdejciAdmiral Aqua Spa jsou velmi vyhledávané vířivky, kvůli jejich reálné ceně a vysoké kvalitě.

 PartneřiAdmiral Aqua patří na světě nejvíce mezi nejprestižnější značky v oboru jaccuzi. S nejspolehlivějším operačním systémem Balboa a nejsilnější a nejkrásnější skelety značky Aristech.

Funkčnost

 

Co je na využití vířivek tak příjemné? Je to kombinace 3 faktorů: masážní proudů, stav beztíže a teplá voda. Je to kombinace, která zajišťuje krásné uvolnění těla a mysli. Je to ideální způsob, jak ukončit stres každodenního života.

 

Nejdůležitější věcí je, že relaxace ve vířivce přesně zapadá do vašich každodenních činností. To proto, že se stanete jejich součástí. Často se lidé obávají, že jim vířivka nepomůže. Když jsme se s těmito lidmi o rok později sešli, ukázalo se, že vířivku používají téměř denně. Milují, až se vrátí po dnech tvrdé práce a odpočinou si v jejich vířivce, aby všechen obchodní stres zmizel. Je to soukromé místo klidu a relaxace, k dispozici přímo na jejich vlastním dvorku.

 

Vzhledem k mnoha masážním tryskám se můžete spolehnout na kompletní masáž. Každá pozice má svou vlastní masáž prostřednictvím působení různých proudů.

 

Voda ve vířivé lázni je neustále udržována při teplotě 38 stupňů Celsia takže jej lze použít kdykoliv během dne. Skutečností je, že léčebný efekt je největší, když teplota vzduchu je mnohem nižší, než je teplota vody. To je důvod, proč vířivka také funguje perfektně v zimě a je zdrojem klidu a relaxaci po celý rok.

 

VolbyAdmiral Aqua Spa přichází s různými možnostmi. Každá vířivka je vybavena vodopádem, aromaterapií, chrom-tryskami, rádiem / CD přehrávačem, LED-osvětlením a mnoho dalším. Více se dočtete zde.

 

Osvětlený vodopád
ModelyPopis našich modelů a dobrý přehled o různých specifikacích naleznete v naší vzorkovně.