ProdejciAdmiral Aqua Spa jsou velmi vyhledávané vířivky, kvůli jejich reálné ceně a vysoké kvalitě.

 PartneřiAdmiral Aqua patří na světě nejvíce mezi nejprestižnější značky v oboru jaccuzi. S nejspolehlivějším operačním systémem Balboa a nejsilnější a nejkrásnější skelety značky Aristech.

Hydroterapie

 

Slovo hydroterapie vychází z řeckého slova hydro (voda) a therapeia (léčení). Základ hydroterapie je tvořen kombinací masáže, stavu beztíže a teplé vody. Tato skvělá kombinace způsobuje pozitivní vliv na Vaše blaho.

 

Hydroterapie ovlivňuje produkci stresových hormonů, dobrého spánku, krevního oběhu a bolesti citlivého těla. Ve vířivce je kombinována voda a vzduch, což vytváří velmi rafinovanou masáž. Používá několik druhů tlaků vody, pro léčbu nejrůznějších nemocí. Každé místo má svou vlastní masážní funkci, takže si uživatel může zvolit, která masáž je žádoucí a pro něj vyhovující. Stav beztíže umožní vašim svalům relaxovat ve vodě. V teplé vodě se vaše tělo zahřeje a to má pozitivní vliv na ztuhlost kloubů a na zmírnění nadměrného napětí ve svalech.

 

Budete se divit, jak uvolnění Vašich svalů v našich vířivkách funguje.

 

ModelyAdmiral Aqua se v současné době skládá z 12 různých modelů. Každý model má svou vlastní unikátní konfiguraci. Rozdíl v konstrukci vany je v počtu míst, typu trysek, počtu paprsků, velikosti a v možnostech.

 

 
MasážeDůležité masážní body v lidském těle.