ProdejciAdmiral Aqua Spa jsou velmi vyhledávané vířivky, kvůli jejich reálné ceně a vysoké kvalitě.

 PartneřiAdmiral Aqua patří na světě nejvíce mezi nejprestižnější značky v oboru jaccuzi. S nejspolehlivějším operačním systémem Balboa a nejsilnější a nejkrásnější skelety značky Aristech.

 

 

Materiály

 

Použité materiály

 

Admiral Aqua Spa aplikuje pouze ty nejlepší vybrané materiály. Vše je zpracováno s důrazem na nejhlubší detaily a důkladně testováno. To znamená, že Admiral Aqua splňuje všechny požadavky na nejvyšší kvalitu.

 

Operační systémy

 

Operační systém ve všech Admiral Aqua Spa má značku Balboa. Tato značka je známá po celém světě jako nejlepší systém v této oblasti. Umožňuje snadné používání, a možná ještě důležitější, má nejmenší množství závad ve srovnání s jinými značkami. Tímto způsobem máte zajištěno na optimální fungování operačního systému.

 

Materiály

 

Všechny vířivky jsou izolované s tlustou vrstvou izolačního materiálu přímo do vany. To zajišťuje optimální izolaci a minimální ztráty tepla. Také vnitřní plastové vnější panely jsou linkované s izolační fólií, který zajišťuje dvojité izolace. Kromě lázní má dvojité dno. To snižuje provozní náklady na minimum.

 

Rám

 

Všechny vířivky jsou postaveny na robustném a pevném dřevěném rámu. Tento dřevěný rám je samozřejmě zcela povrchově upraven, aby se zabránilo hnilobě dřeva. Skelet je připojen k rámu, který je pod vysokým tlakem, a na spodní straně vany je zaplombovaný s vodě-odolným materiálem.

 

Skelety Aristech

 

Skelet je nejdůležitější součástí každé vířivky. To je důvod, proč všechny vany Admiral Aqua jsou postaveny z akrylátových skeletů Aristech ze Spojených států. Tento materiál je speciálně navržen, důkladně testován a zaručeně mít trvalou kvalitu. Skládá se z několika vrstev tkanin ze skleněných vláken v kombinaci s kompaktním polueretanové izolace. Tato kompozice vytváří neuvěřitelně silná struktura, která je odolná proti poškrábání, vodě a všech typů povětrnostním vlivům. Na začátek tohoto materiálu je snadná na údržbu.

 

Záruka

 

Všechny vany přichází s rozšířenou zárukou na skelety Aristech - 5 roků záruky.

 

ModelyAdmiral Aqua se v současné době skládá z 12 různých modelů. Každý model má svou vlastní unikátní konfiguraci. Rozdíl v konstrukci vany je v počtu míst, typu trysek, počtu paprsků, velikosti a v možnostech.

 

 
HydroterapieVše o hydroterapii se můžete dočíst zde.