ProdejciAdmiral Aqua Spa jsou velmi vyhledávané vířivky, kvůli jejich reálné ceně a vysoké kvalitě.

 PartneřiAdmiral Aqua patří na světě nejvíce mezi nejprestižnější značky v oboru jaccuzi. S nejspolehlivějším operačním systémem Balboa a nejsilnější a nejkrásnější skelety značky Aristech.

 

Ozonátor

 

Existuje několik typů generátorů ozonu, a to elektronickou "korónového-absolutorium" a ozonizátoru vybaven UV lampu.

 

Ozon je plyn, vyrobený jako kyslík, a pak vystaven na "korónového-absolutorium" nebo UV lampou (Ozonizátor). Když se ozon plyn vpustí do vody vaší lázně, funguje jako silný dezinfekční prostředek, který zabije mnoho bakterií, které jsou přítomné ve vaší vodě. Vodní proud injektován s ozonem plynu zůstane svěží o hodně déle, než voda, která byla pouze dezinfikována chloridem. Při používání ozonizátoru můžete snížit koncentraci chloridů ve vodě.

 

Voda smíšená s plynem ozonu je mnohem lepší než jen voda. Můžete použít méně chloridu ve vaší vířivce, protože ozon plynu zabije většinu bakterií. To znamená, že "chemický zápach" bude také o něco nižší. Bude také nižší šance na podráždění kůže a očí.

 

Ozon je plyn, který se dává do vaší vířivky, a to následujícím způsobem: uvnitř ozonizátoru je směšovací komora, kde je kyslík vystaven "korónového-absolutorium" nebo UV lampou, která způsobí, že se kyslík promění v ozon plynu. Letecká hadice se montuje do směšovací komory, která vede ozon plynu vodním paprskem. Vodní toky, prostřednictvím tohoto paprsku vytváří jakési vakuum, ozonové odsávání plynu ze směšovací komory do vody. Některé vířivky mají zvláštní zamontované trysky do dna lázně. Pokud vaše vířivka nemá takové trysky, pak se ozon plynu vstříkne přes normální hydroreaktivní.

 

V "korónového-absolutorium" a UV lampy ozonator má vnitřní mechanismus, který pracuje přibližně 9000 hodin. Po uplynutí této doby je mechanismus opotřebený a ozonator již nebude vyrábět ozon plynu. Protože ozonový plyn je nasáván ze směšovací komory, když se ozon vyrábí z již vytvářeného ozonového plynu. Z tohoto důvodu výrobce doporučuje společnosti vést záznamy o provozu v zájmu informování klienta, kdy je na čase vyměnit ozonizátoru.

 

ModelyAdmiral Aqua se v současné době skládá z 12 různých modelů. Každý model má svou vlastní unikátní konfiguraci. Rozdíl v konstrukci vany je v počtu míst, typu trysek, počtu paprsků, velikosti a v možnostech.

 

 
HydroterapieVše o hydroterapii se můžete dočíst zde.