ProdejciAdmiral Aqua Spa jsou velmi vyhledávané vířivky, kvůli jejich reálné ceně a vysoké kvalitě.

 PartneřiAdmiral Aqua patří na světě nejvíce mezi nejprestižnější značky v oboru jaccuzi. S nejspolehlivějším operačním systémem Balboa a nejsilnější a nejkrásnější skelety značky Aristech.

 

Volby

 

Vodopád

 

Krásný vodopád Vás uklidní zvukem pádu vody. Tento vodopád je krásně osvětlen, a protože jsou použity LED světla, světla mohou být ještě změněna v několika barvách.

 

O-Zone systém

 

Ozonizátor je zodpovědný za čištění vody spolu s vodním čištěním výrobků. Šetrně k životnímu prostředí rozkládá organické znečištění a zahubí zárodky, které mohou způsobit onemocnění. Více...

 

Ovzdušňovač a tryskový systém + 10 trysek navíc!

 

Ovzdušňovač se svými 10 tryskami vyrábí tisíce drobných vzduchových bublin. Když tyto vzduchové bubliny postupují po Vašem těle, poskytují příjemný pocit a lehké brnění.

 

Aromaterapie

 

S aroma jednotkou můžete přidat speciálně složenou vůni do své vody. Admiral Aqua aromaterapie nabízí dvou nejúčinnějších metod, a to, mají-li v kouře pomocí dýchacího ústrojí a vstřebávání kůží. Vzhledem k intenzivnímu léčebnému účinku relaxace opravdu dává další rozměr, aby jste doma ve vlastní vířivce získali lázeňské zkušenosti.

 

Trysky z nerezové oceli

 

Místo vysokého stupně akrylátu dostanete všechny trysky v nerez oceli.

 

 

ModelyAdmiral Aqua se v současné době skládá z 12 různých modelů. Každý model má svou vlastní unikátní konfiguraci. Rozdíl v konstrukci vany je v počtu míst, typu trysek, počtu paprsků, velikosti a v možnostech.

 

 
HydroterapieVše o hydroterapii se můžete dočíst zde.